Działania marketingowe dla branży medycznej

Media społecznościowe są w obecnych czasach nieodłącznym elementem naszego życia. Jest to skuteczny kanał komunikacji, dzięki któremu Pacjenci są w stanie znaleźć wiele usług. Oferujemy swoje wsparcie dla branży medycznej w zakresie prowadzenia działań marketingowych.

  Co możesz osiągnąć dzięki skutecznym działaniom marketingowym?

  Facebook

  Jest to najpopularniejsza platforma społecznościowa. W Polsce korzysta z niej ok. 14 mln. ludzi. Taki zasięg daje niebywałe możliwości promowania swoich usług. Aby działania na Facebooku przynosiły oczekiwany rezultat, ważne jest dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

  Instagram

  W tym kanale społecznościowym możesz dzielić się zdjęciami i krótkimi materiałami wideo. Możesz tu dotrzeć do Pacjentów poprzez hasztagi. Dzięki możliwości publikowania codziennych relacji możliwe jest umieszczanie aktualnych wydarzeń, jak i dłuższych treści edukacyjnych.

  Tik Tok

  Platforma, na której królują krótkie, dynamiczne filmiki z chwytliwą muzyką. Posiadając ciekawy content do publikacji, można trafić do sporej grupy odbiorców, a także zwiększyć swoją rozpoznawalność. To też idealny kanał komunikacji, który umożliwia „przemycenie” wiedzy w sposób lekki, a czasem humorystyczny.

  Linkedin

  Serwis cieszący się popularnością zwłaszcza wśród kadry zarządzającej. Jest wiodącym medium w przypadku chęci zdobywania kontaktów biznesowych. Można tu rekrutować pracowników czy kadrę lekarską do Kliniki.

  Płatne kampanie reklamowe: Google Ads, Social Media Ads

  Platforma, na której królują krótkie, dynamiczne filmiki z chwytliwą muzyką. Posiadając ciekawy content do publikacji, można trafić do sporej grupy odbiorców, a także zwiększyć swoją rozpoznawalność.

  Dlaczego warto nam powierzyć prowadzenie działań marketingowych?

  Niech liczby przemówią same za siebie:

  292549503 547537640489626 6253089916378700098 n 1 Agencja social media, fanpage i reklama na FB. Rzeszów - Emedialni.pl

  Bonne Sante Łańcut

  Wdrożyliśmy działania na Tik – Toku w celu dotarcia do nowej grupy odbiorców, przekazania merytorycznej wiedzy w nieoczywisty sposób, jak i pokazania się z nieco innej strony.

  Group 22 Agencja social media, fanpage i reklama na FB. Rzeszów - Emedialni.pl

  Stomatologia Laboratorium Pięknego Uśmiechu

  Regularnie publikujemy wartościowe treści na Facebooku, dzięki czemu przybliżamy Pacjentom działalność stomatologiczną i protetyczną. Obalamy też mity, które są rozpowszechniane w sieci.
  • Prowadzimy komunikację dla branży medycznej na Facebooku, jak i Tik – Toku.

  • Mamy doświadczenie w tworzeniu stron medycznych, sklepów
   z asortymentem medycznym.

  • Współpracujemy z Klientami z branży medycznej, dentystycznej, fizjoterapeutami.

  Centrum medyczne Estetica

  Dla Klienta przygotowaliśmy nowoczesną odsłonę strony internetowej z dodatkowymi informacjami dotyczącymi świadczonych usług.

  projektowanie profesjonalnych stron medycznych

  Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej? Wykonamy ją dla Ciebie!

  W strukturach naszej firmy mamy dział zajmujący się tworzeniem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych – Pagepress.pl Tworzymy:

  • Nowoczesne, responsywne strony dostosowane wyszukiwarki (UX/UI) oraz potrzeb pacjentów,
  • Systemy do rezerwacji wizyt online,
  • Aplikacje mobilne.
  Jeśli Twoja strona wymaga odświeżenia, dostosowania do dzisiejszych standardów i oczekiwań pacjentów nie czekaj — zgłoś się do nas!

  Estetica Agencja social media, fanpage i reklama na FB. Rzeszów - Emedialni.pl

  Jak działamy? Po pierwsze określimy Twoje potrzeby oraz możliwości.
  Po drugie zadbamy o uporządkowanie kwestii, jakimi dysponujemy na starcie, aby następnie podjąć decyzję, które obszary wymagają poprawy. Tworząc strony i aplikacje, przestrzegamy zasad pozycjonowania, aby strona była zgodna z wytycznymi Google. Dostarczamy treści pisane przez specjalistów z różnych dziedzin medycznych, które gwarantują wyświetlanie się strony wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Nowa strona internetowa pozwoli Ci wypromować specjalistyczne usługi, przyciągnąć nowych pacjentów, profesjonalnie się zaprezentować. Sprawdź nasze realizacje…

  Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twojej działalności