Działania marketingowe dla branży medycznej

Media społecznościowe są w obecnych czasach nieodłącznym elementem naszego życia. Jest to skuteczny kanał komunikacji, dzięki któremu Pacjenci są w stanie znaleźć wiele usług. Oferujemy swoje wsparcie dla branży medycznej w zakresie prowadzenia działań marketingowych.

Co możesz osiągnąć dzięki skutecznym działaniom marketingowym?

Facebook

Jest to najpopularniejsza platforma społecznościowa. W Polsce korzysta z niej ok. 14 mln. ludzi. Taki zasięg daje niebywałe możliwości promowania swoich usług. Aby działania na Facebooku przynosiły oczekiwany rezultat, ważne jest dotarcie do odpowiedniej grupy odbiorców.

Instagram

W tym kanale społecznościowym możesz dzielić się zdjęciami i krótkimi materiałami wideo. Możesz tu dotrzeć do Pacjentów poprzez hasztagi. Dzięki możliwości publikowania codziennych relacji możliwe jest umieszczanie aktualnych wydarzeń, jak i dłuższych treści edukacyjnych.

Tik Tok

Platforma, na której królują krótkie, dynamiczne filmiki z chwytliwą muzyką. Posiadając ciekawy content do publikacji, można trafić do sporej grupy odbiorców, a także zwiększyć swoją rozpoznawalność. To też idealny kanał komunikacji, który umożliwia „przemycenie” wiedzy w sposób lekki, a czasem humorystyczny.

Linkedin

Serwis cieszący się popularnością zwłaszcza wśród kadry zarządzającej. Jest wiodącym medium w przypadku chęci zdobywania kontaktów biznesowych. Można tu rekrutować pracowników czy kadrę lekarską do Kliniki.

Płatne kampanie reklamowe: Google Ads, Social Media Ads

Platforma, na której królują krótkie, dynamiczne filmiki z chwytliwą muzyką. Posiadając ciekawy content do publikacji, można trafić do sporej grupy odbiorców, a także zwiększyć swoją rozpoznawalność.

Dlaczego warto nam powierzyć prowadzenie działań marketingowych?

Niech liczby przemówią same za siebie:

Bonne Sante Łańcut

Wdrożyliśmy działania na Tik – Toku w celu dotarcia do nowej grupy odbiorców, przekazania merytorycznej wiedzy w nieoczywisty sposób, jak i pokazania się z nieco innej strony.

Stomatologia Laboratorium Pięknego Uśmiechu

Regularnie publikujemy wartościowe treści na Facebooku, dzięki czemu przybliżamy Pacjentom działalność stomatologiczną i protetyczną. Obalamy też mity, które są rozpowszechniane w sieci.
  • Prowadzimy komunikację dla branży medycznej na Facebooku, jak i Tik – Toku.

  • Mamy doświadczenie w tworzeniu stron medycznych, sklepów
    z asortymentem medycznym.

  • Współpracujemy z Klientami z branży medycznej, dentystycznej, fizjoterapeutami.

Centrum medyczne Estetica

Dla Klienta przygotowaliśmy nowoczesną odsłonę strony internetowej z dodatkowymi informacjami dotyczącymi świadczonych usług.

projektowanie profesjonalnych stron medycznych

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej? Wykonamy ją dla Ciebie!

W strukturach naszej firmy mamy dział zajmujący się tworzeniem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych – Pagepress.pl Tworzymy:

  • Nowoczesne, responsywne strony dostosowane wyszukiwarki (UX/UI) oraz potrzeb pacjentów,
  • Systemy do rezerwacji wizyt online,
  • Aplikacje mobilne.
Jeśli Twoja strona wymaga odświeżenia, dostosowania do dzisiejszych standardów i oczekiwań pacjentów nie czekaj — zgłoś się do nas!

Jak działamy? Po pierwsze określimy Twoje potrzeby oraz możliwości.
Po drugie zadbamy o uporządkowanie kwestii, jakimi dysponujemy na starcie, aby następnie podjąć decyzję, które obszary wymagają poprawy. Tworząc strony i aplikacje, przestrzegamy zasad pozycjonowania, aby strona była zgodna z wytycznymi Google. Dostarczamy treści pisane przez specjalistów z różnych dziedzin medycznych, które gwarantują wyświetlanie się strony wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Nowa strona internetowa pozwoli Ci wypromować specjalistyczne usługi, przyciągnąć nowych pacjentów, profesjonalnie się zaprezentować. Sprawdź nasze realizacje…

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twojej działalności