Prowadzenie konta na Linkedin

Prowadzenie konta firmowego na LinkedIn - dlaczego go potrzebujesz?

LinkedIn, jako największa profesjonalna sieć społecznościowa na świecie, oferuje wiele możliwości dla firm, które chcą zbudować silną markę, nawiązać kontakty z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi oraz zatrudnić nowych pracowników.

Społeczność LinkedIn w Polsce nieustanie rośnie. Obecnie korzysta z niego aż 97% rodzimych menadżerów. Platforma LinkedIn, znana niegdyś głównie jako narzędzie dla osób prywatnych poszukujących nowych możliwości kariery, ewoluowała w ważne medium dla rozwoju firm. Prowadzenie konta firmowego na LinkedIn stanowi teraz kluczowy element strategii biznesowej, przynosząc wiele korzyści, które mają bezpośredni wpływ na osiągnięcie sukcesu. To właśnie tu możesz pokazać rozwój swojej firmy, demonstrując odnoszone przez nią sukcesy, nawiązywać kontakty biznesowe, czy prowadzić rozmowy ze specjalistami z Twojej branży. Twoje konto firmowe na LinkedIn jest doskonałym miejscem, aby pokazać swoją kulturę firmy, osiągnięcia, cele, misję i wizję.

LinkedIn to również idealne miejsce do pozyskiwania kontaktów biznesowych i poszukiwania wykwalifikowanych pracowników, którzy zasilą Twój zespół. Rekrutuj, nawiązuj kontakty B2B oraz buduj swój pozytywny wizerunek jako pracodawcy, dla którego chce się pracować, a dodatkowo wykorzystaj system reklamowy tej platformy do promowania swoich produktów lub usług pośród dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Nie wiesz, od czego zacząć? Pozwól, że nasi specjaliści od social mediów pokażą Ci, na czym polega profesjonalne prowadzenie konta firmowego na LinkedIn. Wszystko to zapewnimy Ci w jednym z trzech języków: polskim, rosyjskim albo ukraińskim. To co, działamy?

4 zalety promowania firmy na Linkedin

1

Poszerzysz swój zespół o wykwalifikowanych pracowników

Przemyślany i wypełniony odpowiednimi informacjami profil na LinkedIn przyciągnie osoby zainteresowane pracą w Twojej firmie. Będziesz miał wybór spośród wielu ofert, dzięki czemu do swojej ekipy wybierzesz najlepszych, mających duże doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje pracowników

2

Zbudujesz wizerunek Twojej firmy, jako eksperta w danej branży

Regularne prowadzenie konta na LinkedIn z odpowiednio opracowaną strategią, pozwoli Ci na skuteczne promowanie swojej firmy jako profesjonalistów, co przyciągnie nie tylko nowych klientów, ale również utalentowanych specjalistów zainteresowanych dołączeniem do Twojego zespołu.

3

Stworzysz wizytówkę Twojej firmy

Na LinkedIn znajdą się wszystkie informacje dotyczące Twojej firmy, które powinny dotrzeć do osób zainteresowanych Twoją działalnością (zarówno potencjalnych partnerów biznesowych, jak i poszukiwanych pracowników)

4

Będziesz na bieżąco z działaniami konkurencyjnych marek

Obserwując i analizując poczynania konkurencji, będziesz miał możliwość planowania i tworzenia strategii komunikacji, która wyróżni Twoją firmę z tłumu innych o podobnym profilu działalności

Prowadzenie konta na Linkedin - co możemy dla Ciebie zrobić?

Na LinkedIn profil Twojej firmy pełni rolę wirtualnej wizytówki. Regularne prowadzenie konta umożliwia budowanie silnej marki, która wyróżni Cię na tle konkurencji. Zlecenie prowadzenia firmowego profilu na Linkedinie ma wiele korzyści. Mamy niezbędne doświadczenie i umiejętności, które  pozwalają na efektywne prowadzenie konta. Nie tylko tworzymy i publikujemy angażujące posty, które zachęcają do interakcji, ale również monitorujemy i reagujemy na komentarze, co jest kluczowe dla budowania społeczności wokół Twojej marki. Regularnie mierzymy skuteczność postów oraz kampanii reklamowych. Zebrane dane wykorzystujemy do optymalizacji strategii, zwiększania zaangażowania i poprawy wyników.

Prowadzenie konta firmowego na LinkedIn to także zarządzanie swoją społecznością, monitorowanie i reagowanie na komentarze oraz aktywne uczestnictwo w życiu społeczności LinkedIn. Przekazując nam to zadanie, możesz w pełni skoncentrować się na prowadzonym biznesie, podczas gdy nasi specjaliści zajmują się zarządzaniem Twoją obecnością online.

Ponadto LinkedIn umożliwia prowadzenie kampanii reklamowych, dzięki czemu możesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców, które jest zainteresowane skorzystaniem z Twoich usług. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii dla klientów z różnych branż, co daje gwarancję osiągnięcia zamierzonego celu. Zrozumienie, jak działa skuteczna reklama na LinkedIn, jest kluczowe dla sukcesu każdej kampanii. Nasi specjaliści mają  potrzebną wiedzę i doświadczenie, aby to zapewnić.

Bez względu na to, czy jesteś początkujący w obszarze marketingu na LinkedIn, czy masz już za sobą pierwsze działania na tej platformie, zlecając nam prowadzenie konta firmowego na LinkedIn będziesz mógł wyróżnić się na tle konkurencji ze swojej branży.

FAQ

W naszym pakiecie miesięczny koszt prowadzenia konta firmowego na LinkedIn rozpoczyna się już od 500 zł.

Miesięczna liczba wpisów zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz standardowy pakiet prowadzenia strony firmowej na LinkedIn zawiera publikację 4 postów miesięcznie.

Aby założyć stronę firmową na Linkedinie potrzebujesz konta prywatnego na tej platformie. Niezbędne opcje znajdziesz po prawej stronie u góry w panelu. Obok swojego zdjęcia profilowego masz opcję “Dla firm”. Rozwiń menu i na samym kliknij: “Utwórz stronę firmową”. W dalszych krokach platforma krok po kroku przeprowadzi Cię przez kolejne etapy tworzenia konta firmowego.

Jasne! Platforma daje wiele możliwości dla firm. Przede wszystkim możesz rozwinąć sieć swoich kontaktów, dzielić się ze społecznością spostrzeżeniami dotyczącymi biznesu, pozyskiwać klientów i rekrutować nowych pracowników. Pełna gama możliwości dopasowana do charakteru Twojego biznesu.