Pozycjonowanie stron internetowych

Co obejmuje proces pozycjonowania stron internetowych w Emedialni?

1

Audyt serwisu

W pierwszej kolejności przeprowadzamy Audyt SEO serwisu.  Jest to analiza witryny pod kątem optymalizacji. Sprawdzamy stan Twojej witryny pod względem poprawności technicznej oraz treści znajdujących się na stronie, badamy również profil linków prowadzących do Twojej witryny. Audyt witryny pozwala na zaplanowanie działań optymalizacyjnych na stronie internetowej, które należy wdrożyć.

2

Analiza fraz kluczowych

Dla skutecznego pozycjonowania w google wybór odpowiednich słów kluczowych dopasowanych do twojej branży jest bardzo istotnym i najważniejszym elementem. Bardzo ważne jest rozpoznanie odbiorców Twoich usług i dopasowanie słów kluczowych. Na tym etapie korzystamy z narzędzi analitycznych Senuto, Google Trends, Google Analytics czy Search Console równocześnie sprawdzając kondycję strony.

3

Optymalizacja treści na stronie - tworzenie treści SEO

Optymalizacja stron pod kątem seo polega na rozbudowie contentu i analizie publikowanej treści. Treści seo powinny być odpowiedniej długości, posiadać tytuły i nagłówki (odpowiednia struktura nagłówków) a tekst nasycony słowami kluczowymi. Treści znajdujące się na stronie muszą być wartościowe, na ich podstawie Google oceni jakość witryny i zdecyduje, na której pozycji wyświetlić ją użytkownikom. Do Content Marketingu związanego z pozycjonowaniem należy również prowadzenie firmowego bloga.

4

Budowanie profilu linków

Budowanie profilu linków to tzw. linkbuilding. Analizujemy ilość oraz jakość linków prowadzących do domeny. Na tej podstawie planujemy treści, które będą publikowane na portalach zewnętrznych zawierających linkowanie do strony. W ten sposób budowane jest również zaufanie Google do Twojej witryny.

5

Analiza i raporty

Wykonujemy comiesięczny Plan SEO, na podstawie którego wprowadzamy zmiany na stronie lub publikujemy treści. Przedstawiamy Raporty z działań SEO – analizujemy zachowanie użytkowników w witrynie, wielkości i źródeł ruchu oraz konwersji. Na podstawie danych z narzędzi analitycznych prezentujemy raport z działań oraz rekomendujemy dalsze prace.

Content Maketing dla Twojego SEO

W procesie pozycjonowania kompleksowo zajmiemy się napisaniem treści na twoją stronę, prowadzeniem bloga firmowego, tworzeniem opisów produktów. Jeśli potrzebujesz tekstów eksperckich z konkretnej branży: budowlanej, wnętrzarskiej, kosmetologii, czy branży medycznej nasi doświadczeni copywriterzy stworzą teksty, które będą atrakcyjne dla odbiorców i zgodne z zasadami SEO.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron www polega na zwiększeniu widoczności w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe. Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje wiele czynników od poprawy treści na stronie internetowej, poprawy jej struktury, po optymalizację techniczną, czy budowanie profilu linków. Pozycjonowanie pozwala na zwiększenie rozpoznawalności strony w Google, pozyskanie większej ilości klientów i tym samym zwiększenie sprzedaży.

Pozycjonowanie lokalne stron www

Prowadzisz firmę a twoimi odbiorcami są w dużej mierze klienci lokalni? Pozycjonowanie lokalne ma kluczowe znaczenie dla firm, które chcą dotrzeć do klientów w swoim regionie. Jest ono zbliżone do standardowych działań SEO, możemy natomiast wyróżnić kilka innych technik i strategii dotarcia do klienta w okolicy.

Wizytówka Google Moja Firma w lokalnym seo

W pozycjonowaniu lokalnym bardzo ważne jest posiadanie Wizytówki Google Moja Firma. Dzięki Wizytówce pozycjonowana firma wyświetla się obok wyników wyszukiwania, prezentując jej adres czy też numer telefonu. W ramach usługi zajmujemy się założeniem oraz konfiguracją Wizytówki, jak i publikowaniem wpisów.

Lokalne katalogi wizytówki NAP

Wizytówki NAP (Name Adres Phone number) jest to obecność w katalogach firm, w bazach teleadresowych są to regionalne bazy kontaktów takich jak Panoramafirm.pl lub PKT.pl

Jeśli Twoja firma działa lokalnie i chcesz osiągnąć sukces w internecie, pozycjonowanie lokalne może być kluczowym elementem Twojej strategii marketingowej.

Zacznij przyciągać uwagę klientów w Twojej okolicy, Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat Pozycjonowania lokalnego.