Zwiększyć rozpoznawalność

Rozszyfruj ludzi

Ile razy widziałeś chociażby jadąc komunikacją miejską ludzi, którzy przez cały czas zapatrzeni są w ekrany swoich smartfonów? Często, zgadza się? Prawda jest taka, że większość z nas jest wręcz uzależniona od surfowania w sieci. Facebook, Instagram, Tik Tok, Pinterest to serwisy społecznościowe, które pochłaniają nasz czas i uzależniają nas od siebie.

Bądź tam, gdzie potencjalni pacjenci

Przeciętny Polak w ciągu dnia korzysta z Internetu średnio 7 godzin. To spora ilość czasu. Należy pomyśleć nad tym, ile postów na Facebooku czy Instagramie w ciągu tego czasu jest w stanie przejrzeć. To naprawdę niesamowite ilości rzeczy „wrzucanych” do Internetu, które użytkownicy przeglądają. Idąc tym tropem, Twój post również mógłby znaleźć się wśród tych wszystkich oglądanych nowości. Jednak, aby przykuł on uwagę potencjalnego pacjenta na dłużej, musi być skrupulatnie przemyślany, a jego treść przekazana w możliwie najbardziej jasny i interesujący sposób.

Gdzie skutecznie budować siatkę pacjentów?

Facebook jest skupiskiem różnorodnych ludzi w szerokim przedziale wiekowym. Użytkowników w Polsce jest prawie 18 milionów. Daje to niezwykle duże możliwości w docieraniu do potencjalnych klientów.

Co jest ważne?

Instagram jest szczególnie ważny jeśli zwrócimy uwagę na hasztagi, którymi ludzie posługują się, aby wyszukać interesującą ich rzecz. Dlatego konieczne jest zamieszczanie ich pod postami, żeby miały one możliwość dotarcia do jak największej ilości osób. To bardzo duży atut tego portalu i żal byłoby z niego nie skorzystać.

Przyciągnij uwagę

Tik Toki to trend ostatnich miesięcy, który pozyskuje coraz większe grono odbiorców. Kolorowe filmiki z nie mniej chwytliwą muzyką przyciągają ludzi.Musisz wiedzieć, że nawet tutaj możesz zbudować swój wizerunek specjalisty i dzielić sie wiedzą medyczną. Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami, o wszystkim opowiemy! Jeśli treści będą ciekawe i przyciągające uwagę, z pewnością zachęcą potencjalnych pacjentów do odwiedzenia danego gabinetu czy specjalisty.

Nie bądź przeciętny, mierz wysoko

Bez uzyskania rozpoznawalności każdy z nas w Internecie jest kolejnym przeciętnym użytkownikiem. Ważne jest, aby zagwarantować sobie pozytywne opinie, żeby umieć się wyróżnić na tle innych. Jest to szczególnie ważne, gdy nasza praca jest oparta o kontakty z ludźmi. Jeśli dobrze zaprezentujesz się w Internecie, to ludzie chętnie skorzystają z usług, które proponujesz. Nie czekaj, powierz sprawę w nasze ręce już teraz!