Reklama Facebook Ads?

To nasza specjalność.

Facebook Ads - poznaj prawdziwą siłę social media!

Reklama na Facebooku

Czy wiesz, że organicznie Twoje posty docierają zaledwie do 20% osób obserwujących fanpage? Liczba ta zwiększa się wraz z liczbą zaangażowanych fanów, jednak nie zawsze komunikat dociera do wszystkich. Rozwiązanie tego problemu stanowią promocja postów i precyzyjnie stargetowane kampanie reklamowe Facebook Ads.

Reklama w social media jest uważana za jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych. Dzięki wyodrębnieniu charakterystycznych cech odbiorców (m.in. wiek, płeć, zainteresowania), docieramy tylko do tych użytkowników, do których chcemy dotrzeć. To sprawia, że reklama trafia tylko do osób potencjalnie zainteresowanych usługą lub produktem. Idealnie, prawda?

Jak robimy reklamę?

Facebook Ads reklama

Dopasowana grupa docelowa

To Ty decydujesz, komu wyświetli się Twój komunikat. Dzięki precyzyjnie wybranej grupie docelowej, skierujemy reklamy tylko tam, gdzie chcesz.

Jasno określony cel

Jasno określony cel

Zasięg? Ruch na stronie? Konwersje? Wybierz cel, a my zaplanujemy strategię.

Reklamy remarketingowe

Reklamy remarketingowe

Przypomnij o swojej ofercie osobom, które już odwiedziły Twoją stronę. Dotrzemy do nich dzięki reklamie w social mediach.

jak robimy Facebook Ads
Reklama w social media, czy wiesz że...

Czy wiesz że...

Wiesz, że odbiorca potrzebuje od 7 do 15 kontaktów z marką, żeby zdecydować się na skorzystanie z oferty? Kampania social media będzie skuteczna tylko wtedy, gdy połączysz wszystkie elementy w jedną całość – angażujące treści na fanpage’u, reklamę Facebook Ads i kampanię remarketingową.

reklama w social mediach

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz!